Home

отслаби бариера лепило финал тенис австралия Южна Америка пневмония дъб

Време е за финал: Ясен е началният час на сблъсъка между Джокович и Циципас  на АО! - Tennis.bg
Време е за финал: Ясен е началният час на сблъсъка между Джокович и Циципас на АО! - Tennis.bg

Медведев на финал срещу Надал в Мелбърн след бой над Циципас...

Арина Сабаленка спечели титлата на Откритото първенство на Австралия при  първия си финал - Труд
Арина Сабаленка спечели титлата на Откритото първенство на Австралия при първия си финал - Труд

Ноле е на финал в Австралия - Спорт

Австралия надделя срещу Хърватия и е първият финалист за Купа Дейвис - Тенис  - Мъже - Gong.bg
Австралия надделя срещу Хърватия и е първият финалист за Купа Дейвис - Тенис - Мъже - Gong.bg

Открито първенство на Австралия 2021 финал: Новак Джокович срещу Даниил  Медведев
Открито първенство на Австралия 2021 финал: Новак Джокович срещу Даниил Медведев

Руско-сръбски финал в Австралия | Посоки Плевен - Новинарски сайт

Световната №1 се класира на финал в Австралия - Topsport.bg

Надал - Медведев е финалът на Откритото първенство на Австралия - Тенис

Тенисист извън топ 50 едва не изхвърли Джокович в Австралия (ВИДЕО) -  Спортни новини
Тенисист извън топ 50 едва не изхвърли Джокович в Австралия (ВИДЕО) - Спортни новини

Елена Рибакина победи Виктория Азаренка и се класира за финала на Откритото  първенство на Австралия
Елена Рибакина победи Виктория Азаренка и се класира за финала на Откритото първенство на Австралия

Австралия отново е на финал за купа "Дейвис"

Марсел Пърсел и Джордън Томпсън класираха Австралия за финала на Купа  Дейвис - По света и у нас - БНТ Новини
Марсел Пърсел и Джордън Томпсън класираха Австралия за финала на Купа Дейвис - По света и у нас - БНТ Новини

Новак Джокович видя зор срещу 64-ия в света, но стигна до 1/4-финал в  Австралия
Новак Джокович видя зор срещу 64-ия в света, но стигна до 1/4-финал в Австралия

Надал на финал, отново спечели тенис класиката с Федерер - bTV Новините

17-годишен българин е 1/4-финалист на Australian Open - Новини СЕГА

Кошмар: Един от големите фаворити на Australian Open се оттегли (ВИДЕО) -  Спортни новини
Кошмар: Един от големите фаворити на Australian Open се оттегли (ВИДЕО) - Спортни новини

Новак Джокович с десети финал на Откритото първенство на Австралия - Стадион

Австралия се класира за финала на Купа "Дейвис" - По света и у нас - БНТ  Новини
Австралия се класира за финала на Купа "Дейвис" - По света и у нас - БНТ Новини

Тя го направи: Арина Сабаленка е на финал при жените в Австралия - Gol

44 години по-късно Австралия отново има своя шампион на Australian Open при  жените - По света и у нас - БНТ Новини
44 години по-късно Австралия отново има своя шампион на Australian Open при жените - По света и у нас - БНТ Новини

Австралия ще играе на втори пореден финал за Купа "Дейвис"

Австралия на финал за Купа "Дейвис" за втора поредна година

Джокович би Федерер за шести финал на "Аустрелиън оупън" - News.bg

Джокович пише история! Спечели десета титла на Откритото първенство на  Австралия - Фото галерии | Vesti.bg
Джокович пише история! Спечели десета титла на Откритото първенство на Австралия - Фото галерии | Vesti.bg